Кияни півроку платили незаконно завищену комуналку

Дата публікації
Перегляди
1760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кияни півроку платили незаконно завищену комуналку

Кияни півроку платили незаконно завищену комуналку

Кличко через суд добився визнання незаконним "драконівське" підвищення тарифів на ЖКП у Києві влітку.

Окружний адміністративний суд Києва 31 жовтня визнав незаконними і недійсними з моменту прийняття розпорядження Київської міської державної адміністрації (КМДА) про підвищення житлово-комунальних тарифів.

Таким чином, суд задовольнив позов лідера фракції "УДАР" Віталія Кличка, який зазначав незаконність тарифів, які почали діяти в столиці з 1 червня 2011 року, повідомляє прес-служба Кличка.

Постанова суду набуде законної сили, якщо протягом 10 днів КМДА не подасть апеляцію.

За прогнозами Володимира Бондаренка, керівника апарату депутатської фракції "УДАР" в Київраді, сторона міської адміністрації має подати апеляцію до кінця поточного тижня. Тим не менш, упевнений Бондаренко, апеляційна інстанція підтвердить рішення адміністративного суду.

"До моменту формування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, її функції, відповідно до перехідних положень закону, виконувала Національна комісія регулювання електроенергетики. Яка, на виконання цих функцій, ще в грудні 2010 року встановила ряд тарифів своїми постановами. Відповідно, національний регулятор використовував належну йому за законом функцію. З цього моменту Київська міська державна адміністрація не мала права приймати розпорядження, де переглядає ці функції. Тому я сумніваюся, що апеляційна інстанція задовольнить апеляцію міськадміністрації. Тим більше, що з 2006 року, на моїй пам'яті, це вже сьоме аналогічне рішення судів, якими скасовувалися рішення ККГА з різних підстав. І тільки 2 з цих рішень апеляційною інстанцією були скасовані », - сказав він.

Нагадаємо, тарифи на опалення, встановлені главою КМДА Олександром Поповим, підвищилися в порівнянні з попередніми на 140%, на гаряче водопостачання - на 75%, на холодне водопостачання - на 65%.

Читайте також:

Україні знову рекомендують підвищити ціни на газ для населення

Найгірше платять за газ жителі Донбасу

Оплатити комуналку у столиці можна буде з мобільного

Українці платитимуть за комуналку по єдиній платіжці

Донецькій мерії заборонили підвищувати тарифи на комуналку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація