Останніми словами Стіва Джобса були "Ух ти!"

Останніми словами Стіва Джобса були "Ух ти!"

Стів Джобс помер у віці 56 років від раку / Фото: AFP

Рідна сестра Стіва Джобса розповіла подробиці про останні години життя засновника Apple.

Американська преса опублікувала текст промови, з якою виступила на похоронах засновника Apple Стіва Джобса його рідна сестра Мона Сімпсон.

Вона розповіла присутнім на церемонії про останні години життя Джобса. "Його останні слова були: "Ух ти! Ух ти! Ух ти!" (в оригіналі - Oh, wow! - прим. ред.), ніби він побачив попереду щось прекрасне. Сподіваюся, так воно і було", - сказала Мона Сімпсон.

За її словами, брат зателефонував їй у вівторок, 4 жовтня, з проханням якнайшвидше приїхати до нього в Пало-Альто. Опинившись в будинку Джобса, сестра пробула з ним до останніх секунд його життя.

"Перед самою смертю дихання Стіва почастішало і стало більш важким. "Здавалося, він насилу піднімається в гору". Він довго дивився на дружину і дітей", - пригадала вона.

Стів Джобс також зізнався своїй сестрі, що йому дуже шкода, що вони не зможуть постаріти разом, як їм хотілося, розповіла Мона.

Засновник Apple Стів Джобс помер в США 5 жовтня у віці 56 років від раку підшлункової залози.

Мільйони шанувальників продукції популярної компанії по всьому світу досі сумують за генієм. Свої співчуття родині Джобса висловили десятки світових політичних і громадських діячів.

16 жовтня в Стенфордському університеті відбулася закрита панахида, на яку були запрошені лише найближчі друзі та колеги Джобса.

Читайте також:

Джобс створив iPad, розсердившись на хвалька з Microsoft

Стів Джобс став найвпливовішим чоловіком 2011 року

Найбільший у світі музей Apple відкриється в Італі

Спадщина Стіва Джобса: перед смертю він залишив для Apple плани на кілька років

Повʼязані теми:

Наступна публікація