Віталій Кличко назвав представників ЗМІ "тємними агентами ворога"

Віталій Кличко, лідер політичної партії "УДАР" на прес-конференції у Херсоні переплутав "четверту владу" з "п`ятою колоною".

Віталій Кличко, відомий український боксер та політичний діяч, лідер політичної партії "УДАР" на прес-конференції у Херсоні переплутав "четверту владу" з "п`ятою колоною" .

Звернувшись до присутніх на прес-конференції журналістів, щоб вони не забували, що "свобода преси є одним із ключових факторів демократичної держави", він уточнив у них: "І преса це яка у нас - п`ята колона?".

Проте коли у залі виник сміх і журналісти почали підказувати, що пресу взагалі то називають "четвертою владою", а "п`ята колона" це дещо інше, Віталій Кличко зазначив: "Четверта колона влади. Четверта влада".  

Як відомо, п'ята колона — найменування агентури генерала Франко, що діяла в Іспанській республіці під час Національно-революційної війни 1936—1939 років. "П'ята колона" у широкому значенні - диверсанти, саботажники і внутрішні вороги.

"Політика дуже сильно відрізняється від спорту. Особливо політика в Україні. Вона скоріше нагадує бої без правил. До того ж є багато подібного, тому що в політиці, як і в спорті необхідно багато працювати, щоб досягти своєї мети. Риси характеру, які є корисними в спорті, я можу використовувати в іншому місці, наприклад, в політиці", - заявив раніше Віталій Кличко.

Читайте також:

Кличко застеріг США, що українська влада каже одне, а робить інше

Віталій Кличко завжди тримає кулаки за "Динамо"

Кличко боротиметься за посаду мера Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: