Українці купуватимуть "доступне житло" за російські гроші

Державну програму "Доступне житло" фінансуватимуть російськими кредитами.

"Дочірній банк Ощадбанку Росії" з листопада 2011 року буде надавати учасникам української державної програми "Доступне житло" кредити на 70% вартості квартир терміном до 20 років.

Відповідний договір про співпрацю банк підписав з Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" 17 жовтня.

Програма "Доступне житло" передбачає надання державою субсидії громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, на покупку квартир в розмірі 30% від нормативної вартості житла.

Як повідомив глава правління "Дочірнього банку Ощадбанку Росії" Ігор Юшко, на сьогоднішній день банк працює за цією програмою тільки з одним забудовником - АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд", вибір якої був зумовлений фінстаном і репутацією забудовника, якістю житла тощо.

При цьому він зазначив, що розглядають можливість роботи за цією програмою з іншими забудовниками.

Юшко не озвучив процентну ставку за кредитами населенню в рамках програми доступного житла. Зазначив, що банк запропонує клієнтам як фіксовану, так і плаваючу ставки. Заставою по кредиту будуть майнові права на майбутні квартири, додав він.

Як повідомлялось, для придбання двокімнатної квартири загальною площею 75 кв м середньостатистичний українець повинен працювати від 20 до 30 років при середній тривалості життя у 69 років.

Читайте також:

У разі повторення кризи ціни на квартири різко підскочать

У Києві подорожчало найдешевше житло

Вартість квартир у "хрущовках" та новобудовах практично зрівнялася

Квартиру в Києві можна купити за 15 тисяч доларів

Квартири у столиці дешевшатимуть ще протягом двох років

Киянам треба 39 років відкладати зарплату, щоб купити квартиру у столиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: