Британець, щоб отримати 800 тисяч доларів страховки, прикинувся дружиною

Британець, щоб отримати 800 тисяч доларів страховки, прикинувся дружиною

Ілюстрація

Представники страхової компанії з'ясували, що він також отримував пенсію на ім'я свого померлого 4 роки тому родича.

Британський пенсіонер Ентоні МакЕрлеан засуджений до шести років в'язниці за те, що інсценував власну смерть, щоб отримати 800 тисяч за страховкою.

Він видавав себе за свою дружину, доводячи, що він помер в Гондурасі в 2009 році внаслідок ДТП. Для підтвердження своєї історії 66-річний чоловік підробив показання свідків.

Попутник МакЕрлеана нібито стверджував, що вантажівка збила чоловіка, коли той міняв колесо свого автомобіля, а після трагедії гондураські фермери нібито відвезли тіло в село і поховали.

Представники страхової компанії не повірили цим словам і відмовлялися виплачувати страховку лже-вдові. Під час розслідування вони викрили британця у брехні, а також з'ясували, що він також отримував пенсію на ім'я свого померлого 4 роки тому родича.

У травні минулого року екс-вокаліст групи Black Sabbath Оззі Осборн вирішив налякати відвідувачів музею мадам Тюссо в Нью-Йорку, прикинувшись восковою фігурою. Коли його фанати підходили до нього, щоб сфотографуватися, Осборн різко вставав або просто лякав відвідувачів криком.

Читайте також:

"Адвокату диявола" загрожує до 75 років ув'язнення за шахрайство

Суд відпустив кримського мільйонера, якого звинувачують у шахрайстві

Лідера Демпартії України посадили на 8 років

У США шахрай "наймав" китайських іммігрантів у американську армію

Повʼязані теми:

Наступна публікація