Черновецький забрав з музею мерії найдорожчі подарунки

Черновецький забрав з музею мерії найдорожчі подарунки

Черновецький не довіряє своїх подарунків музею мерії / Фото: kmv.gov.ua

Зараз у музеї і подивитися нема на що  

Музей подарунків київської мерії спорожнів. Нинішній глава КМДА Олександр Попов, а також його заступники не здають сюди свої подарунки. А от мер Леонід Черновецький, якого місяцями не бачать на роботі, примудрився забрати найдорожчі підношення.

Доглядачка музею сказала Сегодня, що їх забрали в його приймальню на 9 поверх, а улюблену статуетку мера (фігурка усміхненого Черновецького в повний зріст), яку йому подарував син Степан, мер забрав додому. У музеї кажуть, що цінні подарунки нікому охороняти, вони стояли навіть не за склом із сигналізацією, а просто на підставках. А доглядачка сидить в музеї тільки до 17 години, після цього наглядати за подарунками нікому.

Музей КМДА спорожнів / Фото: Сегодня
З музею зникла і статуя бронзової Феміди з оголеними грудьми і зав'язаними очима, яку колись подарували меру колишні колеги по прокуратурі, дамаський ніж з ручкою з бивня мамонта, срібний макет буддійського храму, подарований послом Індонезії. Зараз у музеї і подивитися нема на що - за склом залишилися одні ікони, пасхальні яйця, канцелярські прилади, вази, картинки і книжки.

Нинішній господар КМДА Олександр Попов всі подарунки передає своїм помічникам, які їх кудись і прилаштовують, зазначає газета. У нього вдома лише картини, і ще - велика пляшка 100-річного коньяку, подарована на ювілей у минулому році.

Читайте також:

Черновецький вирішив затягати по судах "пліткарів" про його коханку

Айвазова передумала розлучатись з Черновецьким: "Він сенс мого життя"

У Кличка насміялись над позовом "мера на засланні" Черновецького

Повʼязані теми:

Наступна публікація