Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович працював в інтересах Росії - ГПУ

ГПУ планує щотижневі наради стосовно розслідування кримінальних проваджень щодо Януковича.

Діяльність екс-президента Віктора Януковича на посаді була підпорядкована інтересам Російської Федерації у питаннях, які стосуються національної безпеки.

Про це йдеться у повідомленні ГПУ.

На думку прокуратури, про це свідчать підписані ним укази, призначення на ключові посади осіб із російським громадянством, тощо. 

Повідомляється, що генпрокурор Юрій Луценко провів робочу нараду із заступниками та керівниками підрозділів, які відповідають за формування обвинувачення Януковичу у створенні ним злочинної організації.

За висновками слідчих, діяльність Януковича кваліфікується за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада).

Діяння Януковича розглядаються за такими напрямами: умисні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Нагадаємо, Росія п'ять разів відмовилася видати позбавленого звання президента України Віктора ЯнуковичаУкраїна зверталася до Росії про видачу Януковича в рамках п'яти окремих кримінальних справ і кожен раз Москва відмовляла, мотивуючи політичним характером справ.

Раніше заступник генерального прокурора Євген Єнін заявляв, що за два роки правління екс-президент України Віктор Янукович і його команда вкрали у держави один річний бюджет, а це 40 млрд доларів. За його Єніна, за часів режиму Янкуковича по всій території країни були організовані злочинні схеми по розкраданню грошей. Вони здійснювались у різних сферах господарської діяльності, в культурі, освіті та охороні здоров'я.

Відео Кому тепер належать мисливські угіддя Януковича та Пшонки

Залиште свій коментар

Вибір редакції