Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Фірташа через суд відібрали 95 га лісу на Житомирщині

Раніше одна з компаній бізнесмена незаконно вилучила гектари лісу для подальшого видобутку титанової руди.

Прокуратура Житомирщини довела у Вищому адміністративному суді незаконність вилучення 95 га лісу з метою подальшого видобутку титанової руди товариством з обмеженою відповідальністю, яке, за інформацією ЗМІ, входить до складу Group DF олігарха Дмитра Фірташа.

Про це повідомляє ГПУ.

Зокрема, йдеться про те, що Житомирською обласною радою у травні 2015 року було прийнято протиправне рішення "Про зменшення земельних ділянок", а саме: вилучення земель лісогосподарського призначення загальною площею 95 га із подальшою зміною їх цільового призначення та використання для видобування титанових руд у Володарськ-Волинському районі за рахунок земель комунальної власності.

Так, з постійного користування вилучалася значна площа лісу з подальшою передачею для видобування ільменітових руд (оксид титану). 

"Прокуратурою області в інтересах держави рішення обласної ради оскаржене до Житомирського окружного адміністративного суду, який своєю постановою скасував протиправне рішення. Однак, обласною радою подано касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, яку вищою інстанцією суду не задоволено", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, український олігарх Дмитро Фірташ збирається продати свою долю у бізнес-центрі "Парус", запевняє журналіст "Нового времени" Христина Бердинських, яка поспілкувалась з представником групи компаній Фірташа на Ялтинській європейській стратегії.

Відео Олігарху Фірташу знову загрожує примусова екстрадиція до США

Залиште свій коментар

Вибір редакції