5-річній Поліні потрібні кошти на тривалу реабілітацію

Допоможіть одужати дитині

5-річна Поліна Черній бореться з діагнозом ДЦП, спастична деплагія, епідсиндром з рідкими генерелізованими судомними приступами, лікворна дисциркуляція. Супутні діагнози - косоокість, далекозорість, сколіоз, двобічна плосковальгусна деформація стоп.

"Усі ці проблеми у дівчинки внаслідок недоношеності, важких пологів та травми шийного відділу. Донька довго була у реанімації сама не дихала. Про діагноз ми дізналися у 5 місяців, а лікування проводили з 3 місяців, коли Поліночка не почала тримала голівку і навіть не пробувала це робити. Дорогі препарати, постійна реабілітація у Міжнародній клініці відновлювальної медицини ім. Козявкіна (чотири курси до досягнення 1 року від народження), принесли дуже гарні результати, наша дівчинка почала тримати голівку, перевертатися, цікавитись іграшками та самостійно брати їх в руки", - розповідає мама дитини.

Також інші курси реабілітації не минули безслідно - дівчинка почала ходити за візком та за дві руки, сидіти та сідати з підтримкою рук, самостійно їсти, говорити, рахувати до 100, розповідати вірші.

"Лікарі дають шанс, що вона зможе піти у звичайну школу у 7-8 років. Але для цього посилена реабілітація має тривати далі. Наразі нам потрібно продовжити лікування в неврологічній клініці в м. Києві, пройти ще 4 курси - вартість одного - 13200,00 гривень", - каже мама дівчинки.

За роки безперервного лікування родина вже вичерпала всі свої заощадження, тому просить про допомогу у небайдужих людей для продовження лікування донечки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк картка

5168 7553 8469 8482  Важінська Тетяна

Креді Агріколь Банк картка

4390 3903 0000 2933 Важінська Тетяна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: