YouTube заблокував "телеканали Медведчука"

YouTube заблокував "телеканали Медведчука"

Фото: pixabay.com

Блокування цих каналів не лише на ТБ, а й на YouTube вимагав очільник Мінкульту.

YouTube заблокував "телеканали Медведчука", до яких у лютому були запроваджені санкції, через що вони припинили мовлення на ТБ.

NewsOne, 112 и Zik недоступні для перегляду в Україні. У пошуку відео та прямі ефіри цих телеканалів ще можна переглянути, але перехід на профіль каналу показує, що він - "є недоступним у вашій країні". 

Варто зазначити, що міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко прокоментував блокування трансляцій підсанкційних телеканалів та назвав це "важливим кроком до визнання світового суспільства боротьби України з інформаційним впливом з боку держави-агресора".

"YouTube нарешті заблоковував для перегляду в Україні пропагандистські канали так званої «Трійки Медведчука». Йдеться про ютуб-канали 112 Україна, Zik, NewsOne. Наразі на вкладці онлайн-трансляції позначено, що контент не доступний у домені нашої країни через скаргу від уряду на протизаконний контент", - написав Ткаченко у соцмережах та додав, що вдячний фахівцям платформи YouTube, що звернули увагу на звернення та на рішення РНБО України щодо телеканалів, які несли загрозу національній безпеці України.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким запроваджуються санкції щодо нардепа від "Опозиційної платформи — За життя" Тараса Козака, а також 8 компаній, до складу яких входять телеканали Newsone, "112 Україна" та ZIK. Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року, санкції введені терміном на п'ять років. 

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко раніше повідомляв, що заблоковані телеканали, які пов'язують з Медведчуком, опосередковано фінансувалися Російською Федерацією щонайменше на етапі їхнього придбання. 

Коли відкриють кримінальне провадження проти Медведчука

Коли відкриють кримінальне провадження проти Медведчука

Повʼязані теми:

Наступна публікація