З Майдану Незалежності розходяться люди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обстановка у центрі Києва спокійна.

На Майдані Незалежності у Києві залишилось до 150 осіб, про це передає Укрінформ.

Водночас, центральну частину стели Незалежності огородили активісти і обмежили вхід туди. З постаменту продовжують закликати прийти на Майдан і надати намети. Наразі на Майдані встановлений тільки один намет.

Кияни та гості столиці ходять уздовж Алеї Героїв Небесної сотні, запалюють лампадки на спомин про загиблих героїв.

Поліція заявила, що тримає ситуацію під контролем та не допустить провокацій.

"В день, коли українці схиляють голову перед героями Небесної сотні, кожен, як ніколи, повинен усвідомлювати персональну відповідальність за порушення закону і розуміти наслідки протиправних дій. Поліція у свою чергу зробить все, щоб провокаційні сценарії не реалізувалися, і докладе максимум зусиль для збереження правопорядку. Зараз правоохоронці повністю контролюють ситуацію в столиці і закликають учасників акцій чітко дотримуватися закону", - йдеться у заяві Нацполіції.

20 лютого у день вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні" люди у камуфляжі, які називаються "Революційними правими силами", зайняли актовий зал у готелю "Козацький". Згодом з'ясувалось, що приміщення було орендоване. Ці ж люди почали встановлювати намети на Майдані. Під час встановлення цих наметів сталася штурханина з силовиками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції