Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти під мерією відстояли історичний центр Одеси від забудови

Жінка постраждала від дій правоохоронців під час конфлікту з мітингарями.

В Одесі палили шини і барабанили в діжки, протестуючи проти можливого рішення міської ради щодо зведення сучасних будівель в історичному центрі міста. Програму "зонування" лобіює міський очільник Геннадій Труханов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зонінг – це зміни до генплану міста, що дадуть змогу зводити новобудови в історичному центрі та на узбережжі. "Нинішній варіант зонінгу не відповідає, на думку громадськості, тим критеріям, які не можуть в майбутньому, під час забудов, гарантувати збереження історичного центру міста, збереження зелених зон", - пояснив громадський діяч Сергій Гуцалюк.

Питання з порядку денного сесії зняли. Але кілька людей усе ж добилися права бути присутніми на засіданні міської ради. "Ми хочемо послухати, які рішення будуть зараз прийматися. Ми знаємо, що сьогодні, цілком можливо, буде прийматися зонінг. Вони можуть із місця будь-яке питання порушити", - пояснила активістка протесту Алевтина Коротко.

Відео Галасливим мітингом супроводжувалась восьма сесія міськради в Одесі

Питання, яке так збурило одеситів, на цій сесії не порушували, але втихомирити протестувальників від влади теж ніхто не вийшов. Сесія тривала чотири години. Під стінами міськради тим часом барабанили в діжки та палили шини. Їх одразу ж загасили пожежники. А одну учасницю мітингу доправили до лікарні. "Її вдарили дубинкою у груди. Бризнули балончиком в очі. Їй важко дихати. Швидка надає їй допомогу", - пояснили люди на вулиці.

Кількох активістів затримали. "Затримано дві людини за хуліганські дії, а також п'ятеро запрошено для профілактичних бесід і встановлення особи", - розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Іван Іщенко.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції