Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Залізничники відкрили рух через Волноваху

Реконструкція залізничної дільниці тривала з березня по жовтень 2016 року.

Залізничники відкрили рух реконструйованою дільницею Комиш-Зоря – Волноваха на стратегічному напрямку Запоріжжя–Маріуполь.

Проект, що коштував 66 мільйонів гривень, ПАТ "Укрзалізниця" реалізувала власними силами.

Реконструкція цієї дільниці тривала з березня по жовтень 2016 року.

Наприклад, роз'їзди 376 км та 393 км обладнано пристроями централізованого управління стрілками та сигналами. З поста управління чергового по роз'їзду забезпечується управління стрілками та світлофорами. Робоче місце чергового по роз'їзду обладнано усіма засобами оперативно-технологічного зв'язку та поїзного радіозв'язку.

Блокпости на перегонах Комиш-Зоря – Розівка та Хлібодарівка – Волноваха обладнані напівавтоматичним блокуванням. Також встановлені світлофори.

Відтепер пропускна здатність в напрямку Маріуполя збільшилася в півтора рази – до 22 пар вантажних та 5 пар пасажирських поїздів на добу. Збільшення обсягів перевезень у напрямку підприємств та портів Маріуполя дозволить своєчасно доставляти сировину й вивозити готову продукцію маріупольським металургійним підприємствам, покращить пасажирське сполучення.

Нагадаємо, що раніше "Російська залізниця" заборонила перевезення територією РФ вантажів у вагонах десятьох українських компаній. Дозволено лише порожні вагони переганяти назад до України.

Заборону ввели 3 листопада 2016 року. Напередодні, 2 листопада, відповідний наказ урядовою телеграмою надіслало російське Федеральне агентство залізничного транспорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції