На Донбасі затримали психолога бойовиків "ДНР"

Затримана жінка погодилась співпрацювати зі слідством.

У зоні АТО затримали поплічницю бойовиків – психолога артилерійського бандформування "Кольчуга" терористичної організації "ДНР".

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Як зазначається, жінку затримали, коли вона намагалася потрапити на підконтрольну Україні територію.

"28-річна уродженка Донеччини – дипломований психолог – добровільно приєдналася до лав НЗФ "ДНР" у середині 2014 року. За дорученням одного з ватажків терористів зловмисниця запроваджувала та реалізовувала методи психологічного впливу на особовий склад бандформування", - йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, поплічниця терористів супроводжувала процес відбору охочих вступити до лав угруповання, а також займалася психологічним натхненням бойовиків на вбивства українських військових.

Наразі слідчі знайшли документальне підтвердження її дій та близьких контактів із ватажками "Кольчуги", відкрито кримінальне провадження за статтею про тероризм, затриману взяли під варту і повідомили про підозру.

Своєю чергою жінка висловила бажання співпрацювати з українськими правоохоронцями.

Нагадаємо, раніше на Донеччині затримали бойовика, який розповів про вбивства українських полонених. Бойовика затримали після його повернення на підконтрольну Україні територію.

Залиште свій коментар