Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Дебальцевим Україну захищають "Дика Відьма" та "Ксена-воїн"

Оборонці кажуть, що мають найміцніші бліндажі на фронті.

Військові, що тримають лінію фронту поблизу Дебальцевого, називають себе вовками. Ворог добре вивчив їх позиції та стріляє надзвичайно влучно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свої укріплення бійці почали облаштовувати ще серед літа і до приходу холодів зробили справжні фортеці. Роботи були складними, бо під шаром глини був товстий шар каміння, яким потім додатково укріплювали бліндажі. Керував будівництвом боєць із позивним "Коновал". "Ферми вмію будувати. Один ряд в нас – це дуб, потім мішки з піском, потім дуб і сосна, потім знов мішки з піском", - розповів він.

Відео Як українцям доводиться воювати з ворогом на відстані кулеметного пострілу

Навіть в укриттях військові не розлучаються зі зброєю. Навіть уві сні бійці тримають свої автомати і гранатомети на похваті. Бійці, яким довелося обороняти тутешні рубежі, кажуть, що хотіли б подарувати ворогу дві речі: карту, аби вивчити місцевість і не стріляли туди, куди стріляти не потрібно, і совість. Обох, вважають військові, російським окупантам відчутно бракує.

Серед інших оборонців вирізняється жінка з чорним котом і руках і позивним "Дика Відьма". Вона каже, що має власні таємні засоби боротьби з ворогом. Разом із нею воює "Ксена" - дівчина, позивний котрої зобов'язує бути і принцесою, і воїном одночасно. Боєць на псевдо "Змій" жартує, що доки магія не заборонена мінськими домовленостями, цьому "казковому" натовпу потрібно триматися разом, бо є з ким "поспілкуватися" - на протилежному боці фронту нечистої сили повно.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції