Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцова перевели до штрафного ізолятора – сестра

Українського бранця можуть катувати.

Незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора. Про це повідомила сестра бранця Наталія Каплан, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До такого кроку росіяни вдалися після того, як відмовились екстрадувати Сенцова та його побратима Олександра Кольченка до України. Каплан припустила, це може свідчити про початок катувань її брата. У Москві відмову обґрунтували тим, що обидва бранці нібито є громадянами Російської Федерації. Насправді ж ув'язнені українці прописані в Криму і його анексії не визнавали. ФСБ затримала Сенцова та Кольченка на півострові два роки тому. Їх звинуватили в тероризмі та засудили до 20 та 10 років за ґратами відповідно. Звільнити політв'язнів неодноразово вимагали українські, європейські та навіть російські кінематографісти і політики.

Раніше повідомлялося, що Україна спробує виміняти Сенцова та Кольченка на росіян. Також не виключено, що українські політв'язні будуть помилувані президентом Росії Володимиром Путіним, як це було у випадку із Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком, а також депутатом Верховної Ради Надією Савченко.

Відео Ув’язненого в Росії Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора

Залиште свій коментар

Вибір редакції