Сенцова перевели до штрафного ізолятора – сестра

Українського бранця можуть катувати.

Незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора. Про це повідомила сестра бранця Наталія Каплан, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До такого кроку росіяни вдалися після того, як відмовились екстрадувати Сенцова та його побратима Олександра Кольченка до України. Каплан припустила, це може свідчити про початок катувань її брата. У Москві відмову обґрунтували тим, що обидва бранці нібито є громадянами Російської Федерації. Насправді ж ув'язнені українці прописані в Криму і його анексії не визнавали. ФСБ затримала Сенцова та Кольченка на півострові два роки тому. Їх звинуватили в тероризмі та засудили до 20 та 10 років за ґратами відповідно. Звільнити політв'язнів неодноразово вимагали українські, європейські та навіть російські кінематографісти і політики.

Раніше повідомлялося, що Україна спробує виміняти Сенцова та Кольченка на росіян. Також не виключено, що українські політв'язні будуть помилувані президентом Росії Володимиром Путіним, як це було у випадку із Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком, а також депутатом Верховної Ради Надією Савченко.

Ув’язненого в Росії Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора

Про це повідомила сестра бранця Наталія Каплан. Вона припустила, це може свідчити про початок катувань її брата. До такого кроку росіяни вдалися день після того, як відмовилися екстрадувати Сенцова та його побратима Олександра Кольченка до України. У Москві відмову обґрунтували тим, що обидва бранця, нібито, є громадянами Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: