Прокуратура оголосила підозру "міністру фінансів "ДНР"

Жінка приєдналася до бойовиків 2014 року.

38-річній уродженці Донецька, яка стала "міністром фінансів терористичної "ДНР" оголосили підозру у фінансуванні тероризму та вчиненні дій з метою зміни меж території та державного кордону.

Про це повідомляє прокуратура Донеччини.

Під час досудового розслідування, було встановлено, що жінка у листопаді 2014 року добровільно вступила до лав терористів та обійняла посаду так званого "міністра".

На цій посаді вона здійснює фінансовий контроль за використанням так званих "бюджетних коштів, коштів державних бюджетних та позабюджетних фондів "ДНР", за рахунок яких, в свою чергу, фінансуються так звані "бюджетні установи", зокрема "установи силового блоку".

Жінка продовжує працювати на терористів, забезпечуючи своїми діями фінансування терористичної діяльності.

Через те, що "чиновниця" перебуває на тимчасово окупованій території, їй заочно оголошено підозру у вчиненні злочинів, спеціальне досудове розслідування триває.

Нагадаємо, у зоні АТО затримали екс-бойовика "ДНР", який переховувався від ЗСУ у родичівЧоловік під впливом ідей "русского мира" прибув до Донецька та приєднався до бойовиків на початку липня 2014 року.

Після масового звільнення українськими військами окупованих міст та селищ, терорист тривалий час переховувався у родичів в одному з населених пунктів Донеччини. Саме там його й затримали правоохоронці. 

Залиште свій коментар