Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Audi підключає сервіс швидкої оренди автомобілів

В Англії виробник запропонував нову послугу короткотермінового прокату своїх автомобілів.

Представники Audi у Великобританії підключили сервіс Audi On Demand, який успішно зарекомендував себе в США. Послуга дозволяє клієнтам брати в оренду певні моделі Audi в діапазоні від дня до 28 днів.

Глобальні випробування програми почалися в 2016 році в Сан-Франциско, і британська ініціатива була розпочата з нового представництва фірми в Олдгамі восени 2017 року, а вперше запущена зараз в Манчестері. У цьому ж місяці вона пошириться на Едінбург і Глазго. Лондон, Ньюкасл і Бірмінгем приєднається до кінця року.

Клієнти за допомогою додатку вибирають собі автомобіль і замовляють його. У додаку можна переглянути повний огляд комплектації машини. Компанія таким чином хоче залучати більше клієнтів, показувати переваги моделей з Ігольштадта і тим самим переконувати нових користувачів купувати моделі компанії.

В доступі у користувачів є A1, A3, A4, A5, Q3 і Q5, включаючи S3 і S5. Моделі A6, A7, A8, Q2, Q7 і всіх RS в даний час недоступні.

Вартість оренди машини коливається в діапазоні від 89 доларів до 243 доларів США за день. В ціну входить доставка машини і перший збір, необмежений пробіг, допомога на дорозі і повна комплексна страховка. Оренда може тривати від години до 28 днів.

Ця схема вже пропонується в США, Китаї, Гонконгу, Сінгапурі, Японії та Німеччини. У США Audi A3 доступний за 130 доларів в день, а R8 обійдеться вже в 1200 доларів в день.

Нагадаємо, що в Парижі закривається відомий сервіс каршеринга, який не виправдав себе. Головним чином сервіс електрокарів перестав користуватися попитом зі своєю прив'язкою до зарядних станцій, машини з часом зносилися, виявилися брудними і там облаштували собі нічліг місцеві безхатченки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції