Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
BMW планує відкривати завод в Угорщині

Німецький виробник планує розширити виробничі потужності за рахунок будівництва нового заводу.

Компанія BMW AG повідомила про свої плани по розширенню і будівництво заводу в угорському місті Дебрецен, на якому будуть збирати автомобілі бренду. Про це повідомляється в прес-службі виробника, передає Інтерфакс-Україна.

Передбачається, що інвестиції в будівництво складуть близько мільярда євро, а в перспективі на заводі будуть працювати більше тисячі співробітників. Запланований випуск - 150 тисяч машин на рік.

"Рішення приступити до будівництва цього заводу служить ще одним підтвердженням нашого прагнення до глобального зростання. Після суттєвих інвестицій в Китай, Мексику та США, тепер ми зміцнюємо свої позиції в Європі для дотримання виробничого балансу",- заявив голова ради директорів BMW Харальд Крюгер.

Варто відзначити, що в 2017 році в Європі баварський автовиробник продав 1,1 млн автомобілів, що складає близько 45% всіх світових продажів бренду. За перше півріччя цього року BMW AG вдалося реалізувати 560 тисяч авто, що за річними показниками тягне на 1,2% більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, що в компанії BMW йде розробка нового покоління модульної платформи, яка дозволить будувати звичайні автомобілі разом з версіями з електродвигуном, не вносячи глобальні зміни в конструкцію.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції