Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія випустила спеціальні версії екологічно чистих моделей, покритих фарбою з золотим пилом.

При створенні BMW i3 і i8 Starlight Edition дотримувалися всіх стандартів BMW Group Czech Republic у співпраці з Toplac - офіційним партнером BMW ColorSystem в Чеській Республіці, який представляє виробників фарб BASF. І покриття автомобілів не просто золотого відтінку, а з використанням добавки з 24-каратного золота.

Якщо уважно дивитися на автомобілі золотий пил відбиває світло і створює натуральний градієнт переходу від золотого до чорного кольору, який теж має вкраплення золотого пилу, імітуючи зоряне небо. Це унікальне покриття.

Золотий пил надала компанія Liebscher Blattgold GmbH і вона відповідає 23,75 каратам - максимально можливими для цієї консистенції. Обидва автомобіля мають чотири шару золота, причому останній наносився вручну. Золото присутньо і в інтер'єрі у вигляді таблички зі словами "STARLIGHT Edition one".

BMW i3 і i8 Starlight Edition будуть представлені в празькому виставковому залі Инвелтта з 21 червня 2018 року. Обидва автомобіля також з'являться на Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах 4-5 липня. А потім вони будуть продані на благодійному аукціоні. А от про вартість кожного примірника у компанії умовчують, зберігаючи інтригу.

Нагадаємо, що компанія BMW представила спортивну версію електрокара BMW i3. Вона має віддачу в 184 л. с. і розгін до перших 100 км/год за 6,9 секунд. Запас ходу автомобіля отстался колишнім і максимально становить 300 км.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції