Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
McLaren створить 18 суперкарів за сім років

У компанії розраховують збільшити продажі на 75 %.

McLaren Automotive планує випустити до 2025 року 18 нових суперкарів – всі вони будуть гібридними.

Про це повідомляється в опублікованому McLaren документі під назвою Track25.

Відомо, що серед нових авто будуть, як модифікації застарілих моделей, так і абсолютно нові спорткари. У McLaren розраховують, що "гібриди" забезпечать 75-відсоткове зростання виробництва порівняно з поточним рівнем — до 6000 автомобілів у рік. При цьому всі машини будуть, як і раніше, збирати на території McLaren Production Centre в Уокінгу.

Серед решти суперкари отримають можливість оновлювати внутрішнє ПЗ " через повітря", а також надсучасні системи відстеження транспортного засобу.

У рамках плану розвитку бренду компанія виділить 50 мільйонів фунтів стерлінгів на будівництво інноваційного центру McLaren Composites Technology Centre (MCTC). Він буде займатися розробкою і виробництвом легких композитних матеріалів нового покоління. У компанії мають намір до 57 відсотків компонентів майбутніх моделей виробляти у Великобританії.

Нагадаємо, що McLaren відкриває завод з виробництва кевларових деталей. Виробник спорткарів запустить виробництво деталей з вуглеволокна для своїх моделей на окремому заводі.

ВідеоРетро-автомобіль екс-нардепа Давида Жванії продають з державного аукціону

Вперше в Україні з державного аукціону продають рідкісний британський спорткар. Його власник – екс-нардеп Давид Жванія. Про колишнього депутата вже кілька років нічого не чути. А от в державній виконавчій службі ТСН повідомили: Жванія - боржник перед банком. Cаме тому його ретро-машину і заарештували.

Ретро-автомобіль екс-нардепа Давида Жванії продають з державного аукціону

Вибір редакції