Volvo представила електричний кросовер: відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ціна цієї моделі становить 50 тисяч доларів.

Компанія Volvo презентувала відеоогляд електричного кросовера XC40 Recharge.

Зазначається, що ця модель надійде на конвеєр з батареєю на 78 кВт-год, що забезпечить автомобілю запас ходу до 400 кілометрів на одному заряді. При цьому XC40 Recharge можна зарядити на 80% за 40 хвилин.

Volvo XC40 Recharge_2
Volvo
Volvo XC40 Recharge_6
Volvo

Також відомо, що електродвигун авто виробляє еквівалент 408 к.с. і 599 Нм крутного моменту. До сотні електричне Volvo розганяється за 4,9 секунди – принаймні так кажуть у шведській марці.

Найбільш помітні зміни в його втіленні в якості електромобіля - це прихована решітка радіатора в порівнянні зі звичайною увігнутою конструкцією Volvo.

Volvo XC40 Recharge_10
Volvo

Дизайн інтер'єру відповідає вишуканим поданням Volvo про салон автомобіля. XC40 буде використовувати вбудовану операційну систему Google-Android з налаштованим плитками. Додатки на базі Android включають Google Maps, Google Play і основні функції обміну повідомленнями та веб-пошуку.

Volvo відкрила попередні замовлення XC40 Recharge в січні. Очікується, що він надійде в продаж ближче до кінця 2020 року. За попередніми даними, в Америці автомобіль надійде у продажі за 50 тисяч доларів з урахуванням всіх державних субсидій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції