П'ять тез про Мінські угоди

Дата публікації
Перегляди
696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
П'ять тез про Мінські угоди

Виступати зараз проти виконання "Мінську-2" означає давати Путіну шанс на спасіння.

1) Зміни до конституції прописані в Мінських угодах. Якщо хтось був проти, чому мовчав тоді?

2) Головний аргумент західного світу щодо продовження санкцій проти Росії - невиконання Мінських угод. Якщо Україна також не виконує Мінські угоди, це привід або зняти санкції з Росії, або накласти санкції і на нас (наприклад, за обстріли Донецька і Луганська). Ви думаєте, таких розмов на Заході немає? Ви думаєте там немає корисних ідіотів? Ви помиляєтеся.

3) Порівняння Мінська з Дейтоном - згубна риторика. Дейтон закріплює значний вплив Републіки Српска на зовнішню і внутрішню політику Боснії-Герцеговини, зокрема через потрійне президенство, тобто постійну присутність сербів на верхівці. У "Мінську-2" і близько цього немає.

4) "Мінськ" - це поверхня. Глибина проблеми полягає в тому, що після усієї цієї війни Росія не зможе сказати, що вона повертає Донбас Україні. Щоб сказати це публічно, Путіну треба влаштувати в Росії якийсь новий пекельний жах на кшталт Чечні, через який всі забудуть про Донбас. Це навряд чи станеться. А без цього повернення Донбасу означатиме поразку Росії. Бо бувають ситуації, коли ти програєш саме від своєї сили, адже всі розуміють: відповідальний саме ти. Ну а "Мінськ-2" передбачає повернення Донбасу Україні, бо його кінцевою точкою є відновлення Україною контролю за кордоном.

5) У цих умовах "Мінськ-2" виглядає як велика димова завіса. Всі розуміють, що повністю угоду не буде виконано. Це гра в імітацію. Трагедія Росії полягає в тому, що їй ця гра, яка вдавалася в Криму, уже не вдається. Виступати зараз проти виконання Мінську-2 з боку України означає давати Путіну шанс на спасіння.

 Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
696
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація