6-річна Настя потребує допомоги

Дівчинка в свої рочки не може сидіти, говорити, ходити

Через хворобу, яку Настя перенесла в 4 місяці, дівчинка не може повноцінно розвиватися.

Настя народилася повноцінною, здоровою дитиною і до 4 місяців нормально розвивалася, але потім дівчинка захворіла на  - гострий вірусний менінгоенцефаліт. За місяці лікування дорогими препаратами Настю вдалося повернути до життя, але результати томографії виявилися невтішними. Вірус пошкодив важливі ділянки головного мозку, в правій півкулі утворилася велика кіста.

Як наслідок перенесеного захворювання приєдналися епілептичні напади, спастичний тетрапарез, груба затримка психофізичного розвитку. Дівчинку знову довелося вчити ковтати, рухати ручками і ніжками.

Зараз Насті 6 років і вона не говорить, не ходить, але шанси на одужання все ж є, запевняють лікарі. Адже дівчинка показує добрі результати від реабілітаційних заходів. У Насті почала працювати права ручка, дівчинка може крокувати з підтримкою і майже ідеально тримаємо голову. Після чергового курсу реабілітації Настя початку промовляти букви і склади, розуміти значення слів і фраз, вказувати на предмети.

Тож зупиняти реабілітацію не можна, але у родини дівчинки немає можливості за неї сплатити. Мама дівчинки просить про допомогу всіх небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

Одержувач: ПРИВАТБАНК
Найменування банку: ПрватБанк
Номер рахунку: 29244 8255 09100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Номер картки одержувача: 5168 7420 2125 2212
Одержувач: Голубович (Гац) Ірина Вадимівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: