Допоможіть одужати Статкевичу Ігорю

Хлопчик має складну патологію судин

6-річний Ігор народився з важкою патологією судин - синдром Кліппеля - Треноне - Вебера. Хвороба вразила праву ніжку і невблаганно прогресувала, призводила до жахливих наслідків. Ніжка зростає неконтрольовано, вона стає непропорційна по довжині і товщині, втрачає форму.

"Далі прогнози невтішні - викривлення хребта, це загрожує порушенням функцій внутрішніх органів. Хвороба дає ускладнення на серце. Порушується шкірний покрив також функції м'язів, кісток. Все це супроводжується страшними набряками, посинінням ніжки і статевих органів, а також болями. Часом через шкіру сочиться лімфа. Без спеціального лікування та операції ніжку можуть ампутувати", - розповідає мама хлопчика.

У 2011 році завдяки небайдужим людям у Німеччині хлопчику зробили першу операцію. Далі впродовж кількох років, ще декілька.

"17 серпня 2016р. була успішно пороведена шоста судинна операція, але при обстеженні виявилось, що потрібно терміново робити ортопедичну операцію по заміні титанових пластин, які були вживлені в червні 2015 року, тому, що вони в будь-який момент можуть тріснути", - розповідає мама хлопчика.

Батьки просять про допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанк
5168 7556 0990 0382
Статкевич Надія Іванівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: