Рак шлунка уразив Валентина

Рак шлунка уразив Валентина

Чолові потрібне коштовне лікування.

Родина Валентина Кального вимушена звертатися до незнайомих людей, щоб просити фінансову допомогу на лікування для нього.

«Так сталося, що в нашу сім'ю у 2021 році у травні місяця прийшла біда. Тату поставили страшний діагноз - Рак шлунка 4 ступеня. Від травня-місяця почалася боротьба за татове життя, де було пройдено шість хіміотерапій, безліч обстежень, які коштують лікування, переливання крові, безліч дорогих ліків», - розповідає син чоловіка Роман.  

Лікування дає стримати розповсюдження хвороби організмом.

«4 січня пройшли МРТ, де результат нас потішив - метастази стоять на місці, але шлунок зменшувався в розмірі, сказали, що потрібно робити операцію, і подвоїти хіміотерапію. Пройдено вже шість, і невідомо, скільки ще потрібно буде хіміотерапій, робитимуть ще опромінення», - додає Роман.

Лікарі дають великі шанси на одужання, але потрібно продовжувати лікування, а фінансові можливості родини вже вичерпались.  

«Наша сім'я весь цей час давала раду з фінансовими витратами самі, але вже не в змозі впоратися. Одна хіміотерапія обходиться у п'ять тисяч гривень. А після неї потрібна буде, швидше за все, операція. Підтримайте, будь ласка, мого тата Валентина. Просимо всіх небайдужих людей допомогти нам», - просить син.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 4094 8603 Кальний Валентин Леонідович.

Повʼязані теми:

Наступна публікація