Врятуйте життя Дмитру

Юнаку потрібно зібрати кошти, щоб одужати

16-річному Дмитру Вовчаку терміново потрібна допомога на проведення дорогого лікування. Зараз Дмитро проходить лікування в київській НДСЛ "ОХМАТДИТ" з діагнозом гостра мієлоїдна лейкемія з мультилинейной дисплазією, група високого ризику.

Життя сім'ї змінилася в один із січневих днів, коли хлопець, першокурсник гірничого ліцею, втратив свідомість прямо на парі. За словами мами, сина відвезли в місцеву лікарню, де аналіз крові показав дуже низький рівень гемоглобіну.

"Діму відразу ж відправили в Дніпро, а звідти - до Києва. Там він вже пройшов два блоки хіміотерапії, зараз проходить ще два і готується до операції з пересадки кісткового мозку ", - розповідає мама юнака.

Заощадити допоможе те, що донором для сина стане сама мама і операцію проведуть столичні лікарі. А ось післяопераційний період, за прогнозами медиків, обійдеться в 200-250 тисяч гривень. Сім'я, витративши всі свої заощадження на хіміотерапію, не зможе зібрати таку суму. Тому мама Діми звертається до всіх небайдужих людей з проханням надати посильну фінансову допомогу, щоб врятувати дитину.

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 5168 7450 1169 5662 

Єльцова Юлія Валерьевна.

https://vk.com/club139827007

Залиште свій коментар