Арестович озвучив виклики та проблеми Іловайської трагедії

Арестович озвучив виклики та проблеми Іловайської трагедії

ТСН.ua

Росіяни з самого початку, на його думку, заманювали українських військових до коридору.

Іловайська трагедія триває досі.

У цьому переконаний радник керівника Офісу президента Олексій Арестович. Про це він заявив під час спецефірі передачі "Право на владу" на 1+1, де спеціаліст проаналізував помилки та проблеми дій Іловайської трагедії.

Експерт зауважив, що аналізуючи трагедію в Іловайську, яка сталася сім років тому, слід дати політична та військова оцінка та оцінити інформаційну складову. Він додав, що ця трагічна ситуація пересварила військових, народ з керівництвом держави і її вплив триває і досі. 

"Нас всіх пересварили", - зауважив Олексій Арестович.

На його думку, згідно з теорією "воронки катастроф", трагедія стала неминучою, хоча її можна було уникнути, але багато питань, на які слідство не може дати відповіді. 

Він вважає, що коридори, якими виходили з оточення українські військові, могли були іншими, а не узгоджені разом з росіянами, інакше слід було поставитися до даних розвідки та не ухвалювати консервативних рішень. Неправильною була й оцінка стратегічної інформації довкола країни.

Слід врахувати і те, що росіян вже був досвід створення таких коридорів. Вони від самого початку в Іловайську планували таку операцію, адже боялися прямих зіткнень і потрапляння в полон російських військових. Тому українських військових спеціально заманювали в коридор. 

Читайте також: 

"Право на владу": Олексій Арестович проаналізував помилки та проблеми дій Іловайської трагедії

"Право на владу": Олексій Арестович проаналізував помилки та проблеми дій Іловайської трагедії
Наступна публікація