Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Барі Алібасов загримів до психлікарні – ЗМІ

Барі Алібасов загримів до психлікарні – ЗМІ

Продюсера терміново забрала швидка допомога із приватної клініки.

Відомий російський музикант та продюсер Барі Алібасов потрапив до психлікарні.

Як пише Telegram-канал Mash, 73-річний засновник легендарного гурту "На-На" деякий час лікувався в одній з приватних московських клінік. Втім, звідки у п’ятницю, 26 червня, швидка допомога терміново відвезла шоумена до психіатричної лікарні.

Повідомляється, що причиною екстреної госпіталізації став нестабільний стан артиста після прийнятих препаратів. Медики ще раз оглянули знаменитість та вирішили відправити Алібасова до психіатрів.

Барі Алібасов_2
instagram.com/alibasov_nana

Нагадаємо, Барі Алібасов нерідко потрапляє у скандальні ситуації. Так, на початку червня минулого року продюсера екстрено госпіталізували після того, як він випадково випив рідину для прочищення труб. Лікарі діагностували у нього серйозні опіки.

Декілька днів продюсер провів в медикаментозному сні. Музиканта навіть підключали до апарата штучної вентиляції легенів. Втім, за декілька днів артисту стало краще.

Барі Алібасова почали підозрювати у тому, що він інсценував своє отруєння засобом прочищення труб. Більше того, невдовзі у Мережі навіть з’явилися докази про інцидент з отруєнням. Як виявилося зі скриншоту помічник Алібасова та лікар просто домовилися про госпіталізацію з отруєнням засобом прочищення труб, причиною якої насправді стали проблеми з алкоголем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції