Гурт DVA привезе в Україну "фолк неіснуючих народів"

Дата публікації
Перегляди
1913
Поділитись:
WhatsApp
Viber

В рамках всеукраїнського туру до України завітає чеський гурт DVA. Тур присвячений підтримці альбому HU.

Чеський гурт DVA, який грає "фолк неіснуючих народів", завітає до України. Концерти відбудуться в рамках великого європейського туру на підтримку нового альбому HU. 9-12 грудня DVA виступить у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці і Києві.

Дует DVA – Ян Краточвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Краточвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – подає своє неймовірне бачення музики безліччю способів. Вони надихаються музикою концертних залів і цирку, відтворюють танго за допомогою бітбокса, оздоблюють зворушливий фолк кларнетом. Історії зі свого власного світу вони переповідають мовою, яку знають лише вони двоє. Саме тому їх музика – це "фолк неіснуючих народів".

Через два роки після створення групи DVA набули популярності не лише в Чехії, але й стали відомими за кордоном. DVA випустила свій дебютний альбом Fonók у 2008 році, який був номінований на престижну чеську музичну премію Ангел. Один з впливових музичних критиків BBC Чарлі Гіллетт назвав цей дебютний альбом серед кращих альбомів 2009 року. А їх відео Nunovó Tangó отримало перший приз на фестивалі Anifilm.

Мелодії "неіснуючих народів" сподобались у Польщі і Німеччині, припали до душі Франції, Росії та Норвегії. Композиції DVA дістались навіть Японії.

В Україні концерти відбудуться: 8-го грудня у Вінниці, клуб "Портал", У Львові 9 грудня в "Кофеїні", у Хмельницькому клубі "Кут" 10 грудня, у Тернополі у клубі "Коза" 11 грудня і у Києві 12 гудня у "Бочці" на Петрівці. Початок о 20-й годині.

Читайте також:

Гурт ТНМК презентував "С.П.А.М"

Емінем номінований у десяти номінаціях "Греммі"

Сашко Положинський відзняв "Моральний Секс"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1913
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація