Сашко Положинський відзняв "Моральний Секс"

Гурт "Тартак" відзняв відео на пісню "Моральний Секс", режисером якого був лідер групи Сашко Положинський.

Лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський дебютував як режисер. Він відзняв відео на нову пісню з альбому "Опір Матеріалів" під назвою "Моральний Секс". Положинському вдалося поєднати на одному екрані одночасно два відео, знятих одним дублем кожен, які взаємодіють між собою.

Положинський розповів, чому він вирішив спробувати себе в ролі режисера.

"Часто між ідеєю режисера та її втіленням лежить ціла прірва, - каже Сашко. - А мені хотілося, щоб цього разу глядач побачив все так, як бачу я. І взагалі я вважаю, що це відео претендує на звання революційного, бо принаймні я нічого подібного ще не бачив".

Вже вдруге за свою історію гурт "Тартак" наважується на сміливий крок – зняти кліп одним дублем. Першим досвідом стало відео на пісню "Ти дуже гарна", і от тепер Положинський, вже в ролі режисера, вирішив повторити цю авантюру. В успішній реалізації задуму йому допоміг оператор – Сергій Познанський, який також був оператором першого "однодублевого" відео "Тартака".

"Здебільшого в Україні ніхто не наважуються знімати кліпи одним дублем, бо це дуже важка робота, яка потребує чіткої взаємодії знімальної групи, серйозної підготовки, а також дуже професійного оператора, тому що відзнятий матеріал не залишає місця для монтажу, - продовжує Сашко. - До того ж наш інноваційний крок полягає у поєднанні двох дублів на розділеному навпіл екрані. Вони дуже цікаво взаємодіють між собою, і в деякі моменти вони наче перетікають з одного в інший, створюючи своєрідний візуальних спецефект. Інколи я другий відстаю від себе першого, іноді наздоганяю, і ми існуємо синхронно".

Зйомки відео були суцільною авантюрою. По-перше, про них стало відомо лише за кілька днів. По-друге, на сам знімальний процес відводилося лише кілька годин, доки було необхідне денне освітлення, тому і готувати, і знімати все довелося дуже швидко.

Читайте також:

Сашко Положинський став "поганим діджеєм"

"Тартак" презентував "Опір матеріалів" у Києві

Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: