Лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк став батьком

Головний "олень" країни Віктор Бронюк став батьком. За 10 днів до його Дня народження (24 березня) дружина Тетяна народила дівчинку.

14 березня об 11-30 в одному з пологових будинків Івано-Франківська у лідера гурту "ТіК" Віктора Бронюка та його дружини Тетяни народилась донечка. Цю звістку Віктор отримав у славетному місті Харків. Саме там заслужені олені України ввечері давали концерт у рамках свого "тиХого" туру.

Ми додзвонились до Віктора, аби привітати його та запитати про відчуття.
"Чесно кажучи, я марив тим, щоб ця важлива подія сталась, коли у гурту буде якась перерва, але діти, як правило не підлаштовуються під плани своїх батьків. Таня зателефонувала о 8 ранку і повідомила, що прямує до пологового будинку, а об 11-30 я вже почув голос своєї маленької красуні. Мама почувається прекрасно. Я поки що не зрозумів свого стану, але дуже хочу якомога швидше побачити дружину та донечку.Як назвему маленьку ще не вирішили".

ТіК 11
Віктор Бронюк став татом
Побачити рідних Вітя зможе лише після концерту гурту "ТІК" у Луганську (15 березня), а вже 18 березня повернеться до складу своєї команди заради концерту у Дніпропетровску. І щось підказує, що саме ці концерти "ТІК" відіграє з особливим натхненням та настроєм.

До речі, якось Вітя нам зізнався, що хотів би бути присутнім на пологах. Таке рішення вони прийняли разом з Тетяною. Але через всеукраїнський концертний тур Вітя не зміг бути з дружиною, коли вона народжувала.

Нагадаємо, лідер гурту "Тверезість і Культура" одружився 12 липня. Його обранницею стала франківчанка Тетяна, з якою Вітя познайомився на одному із концертів. Весілля пара влаштувала в українському стилі.

До речі, 31 березня гурт "ТіК" відіграє сольник у палаці Спорту.

"Ми давно хотіли зробити у Києві ВЕЛИКИЙ концерт, але зробити його таким чином, щоб жодний наш прихильник не розмірковував "бути чи не бути", - каже Вітя. - Максимально доступні квитки, позитивні емоції, весна, кохання,
щирість і ваші яскраві посмішки, зроблять його по –справжньому АНТИКРИЗОВИМ".

Читайте також:

Лідер "ТіКу" Вітя Бронюк на власному весіллі знімав кліп

Під матюкливі пісні "ТіКа" Лама та Маша Жулай влаштували божевільні танці

Гурт "ТіК" потрапив у тюрму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: