Шакіра навчила українок крутити сідницями

Шакіра навчила українок крутити сідницями

Фото: Getty Images/Fotobank

Відома прихильниця футболу стала родзинкою довгоочікуваного відкриття НСК "Олімпійський".

Ілюстрація / Фото: Getty Images/Fotobank
Спортивний комплекс "Олімпійський" нарешті прийняв перших гостей на офіційному відкритті. Головною зіркою свята стала колумбійська співачка Шакіра, яка відома своєю любов'ю до футболу та відзначається хорошою спортивною підготовкою.

Проте, перед виступом відомої співачки на глядачів, що першими перевірили якість 46-ти сантиметрових сидінь стадіону, чекало незабутнє шоу за участю двох тисяч школярів. Діти танцем відобразили всю історію України, починаючи від Київської Русі та закінчуючи Незалежністю.

Відбулося урочисте відкриття НСК "Олімпійський"

Крім того своє вміння показали гімнасти, а спортивну гордість України продемонстрували, вививши на стадіон майбутніх відомих футболістів та відомих українських призерів.

Урочисту промову з нагоди відкриття виголосив президент України Віктор Янукович. А вже після нього на сцені з'явилося несподіване тріо з Гайтани, Ані Лорак та Таїсії Повалій. Співачки виконали попурі з відомих українських пісень: "Стожари", "Червона Рута" та "Рідна Земля". Проте, лише Гайтана використала в своєму концертному вбранні народний елемент, вдягнувши вінок.

Нажаль, не обійшлось і без ексцесів. За декілька хвилин до урочистого відкриття на поле прорвалися активістки Femen, без яких зараз не проходить жодна подія. Цього разу їм не вдалося повністю виказати свій протест – охорона стадіону оперативно зреагувала на появу оголених дівчат і їх буквально винесли зі стадіону.

Інша подія сколихнула пресс-ложу: від феєрверків запалала одна з частин конструкції під дахом стадіону. Найкраще цю, хоч і не значну, пожежу було видно саме з сектору журналістів. За хвилин 10 вогонь загасили.

Безперечно, найяскравішою частиною вечору став виступ спеціально запрошеної зірки – Шакіри. Співачка привітала глядачів цієї, за її словами, особливої ночі та виконала 40-хвилинну концертну програму, складену з головних її хітів.

Під, напевно, найвідомішу композицію "Whenever, Whatever" Шакіра несподівано заявила, що в неї є чудова ідея і викликала на сцену декілька жінок, щоб провести майстер-класс з крутіння сідницями. Співачка заохочувала весь стадіон вчити її коронні рухи. Треба зазначити, що Шакіра неодноразово продемонструвала відмінну фізичну підготовку, виконуючи запальні танцювальні рухи.

Закінчилось перше свято в Олімпійському салютом. Зрештою, стало зрозуміло, що довгостраждальний спортивний комплекс готовий приймати гостей, а от чи готовий він до футбольних вболівальників, українці дізнаються вже 11 листопада.

Читайте також:

Ключові цифри реконструкції НСК "Олімпійський"

Як будувався НСК "Олімпійський" (відео)

Платіні у захваті від підготовки України до Євро-2012: браво, Україна!

Повʼязані теми:

Наступна публікація