У Туреччині завершилися зйомки "Службового роману-2"

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Туреччині завершилися зйомки "Службового роману-2"

У Туреччині завершилися зйомки "Службового роману-2"

Завершились зйомки фільму "Службовий роман. Наш час", який є римейком комедії Службовий роман Ельдара Рязанова.

У Туреччині завершилися зйомки фільму "Службовий роман. Наш час", який є римейком комедії Службовий роман Ельдара Рязанова. Зйомки тривали 45 днів, 10 з яких пройшли в одному з кращих готелів Туреччини. Решта сцен знімалися в Москві.

Згідно з офіційним прес-релізом, дія нової стрічки відбувається не тільки в Москві, але і в офісах хмарочоса в Дубаї.

Весь цей час за рішенням продюсерів преса не допускалася на зйомки. Не розголошувався також акторський склад та ім'я режисера. Продюсери обіцяють назвати їх у вересні 2010 року.

"Ми вирішили так діяти, щоб уникнути передчасних суджень про проект, інтерес до якого зі зрозумілих причин спочатку високий", - розповів Бюллетеню кинопрокатчика представник компанії Леополіс, яка займається зйомками, Георгій Малков.

За його словами, продюсери хочуть, щоб всі дискусії відбувалися навколо вже знятого фільму, а не навколо самої ідеї зробити рімейк легендарної стрічки.

Леополіс раніше зняла такі фільми, як Гітлер Капут! і Любов у великому місті. Ремейк Службового роману - це переказ відомого сюжету на сучасний лад.

Як заявив раніше продюсер римейка Микола Ковбас, продовження легендарного фільму Ельдара Рязанова знімається заради того, щоб сюжет став зрозумілим молодому поколінню.

"Пройшло 33 роки, і вже наші діти дивляться це кіно. І вони теж люблять, але вже не так добре розуміють героїв Романа. Наприклад, вони не можуть зрозуміти, як величезний офіс може працювати без єдиного комп'ютера і чому автоматична ручка з кольоровими чорнилом - це дуже круто ", - сказав Ковбас.

Римейк Службового роману вийде на екрани взимку 2011 року.

Читайте також:

Ельдар Рязанов розкритикував "Іронію долі-2"

Пенелопа Крус спокусила Деппа у "Піратах Карибского моря"

Вілл Сміт зіграє Каїна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3358
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація