Ведмідь вкрав з будинку опудало родича

Ведмідь вкрав з будинку опудало родича

Ведмідь вкрав з будинку опудало родича

Тварина побачила в будинку опудало ведмедя, схопила його, винесла на вулицю і залишила лежати у дворі.

У місті Лаконія, штат Нью-Гемпшир, США, в будинок до американської сім'ї забрався чорний ведмідь.

Тварина увійшла в будинок безперешкодно - двері були відчинені. Ведмідь пройшов на кухню, де з'їв дві груші і гроно винограду, а потім попив з хазяйського акваріума. На зворотному шляху він побачив в будинку опудало ведмедя, схопив його, виніс на вулицю і залишив лежати у дворі.

За словами господині будинку, Мері Бет Паркінсон, ведмідь вибіг з будинку, коли почув, як відчиняються двері гаража. Паркінсон висловила думку, що гучний звук налякав ведмедя, і тому він втік.

Коли жінка увійшла до хати, вона побачила, що одна з риб викинута з води на підлогу. Паркінсон підняла рибу і запустила її назад в акваріум.

Жителі Лаконії стверджують, що в останні дні неодноразово бачили поряд з житловими кварталами чорного ведмедя. Один із сусідів навіть зняв ведмедя на відео.

Коментуючи ситуацію, Мері Бет Паркінсон заявила, що інцидент з ведмедем дав хороший урок двом її маленьким синам - за словами господині будинку, візит дикої тварини навчить її дітей закривати двері, коли вони кудись йдуть.

Чорні ведмеді живуть практично у всіх штатах Америки. Зазвичай вони уникають зустрічі з людиною, але часом голод змушує їх підбиратися до будинків людей і красти їжу.

Читайте також:

Бджоляр виграв суд проти ведмедя

У Київському зоопарку невідомі знову намагались отруїти тварин

Путін обміряв білого ведмедя у Арктиці

Повʼязані теми:

Наступна публікація