Мода до Євро-2012 оминула тему футболу

Дата публікації
Перегляди
2134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мода до Євро-2012 оминула тему футболу

Про футбол у столиці цьогорічного Євро ніхто не згадав

Проект Eurofashion українського тижня моди цього року поєднали з Євро-2012 і навмисно запросили лише 16 дизайнерів.

Жоден з дизайнерів з країн-учасниць чемпіонату свою колекцію футболу не присвятив. Відкрила дефіле - українка Ірина Каравай. Елегантні моделі, легкі тканини, атласні черевички, вузькі штани, просторі спідниці нижче коліна, та стримані тренчі, пальта та сукні. Кольори стримані з вкрапленням червоного.

Дивіться фото: На Eurofashion футболісти привели дружин, а дизайнери показали дикі танці

Іспанка Агати Руїз де ля Прада - навпаки, ставку зробила на яскравість. Різнокольорове тут усе - і об'ємні хутряні манто, і лакове взуття, і пластикові прозорі сумки ба навіть сонцезахисні окуляри.

Лаконічний крій і силуети - це шведська дизайнерка Іда Шестедт. Її акцент на тканинах - шовкове вбрання з принтами у вигляді мережива, традиційний для Швеції трикотаж та коміри із штучного хутра.

Здивувала глядачів ірландка Джоан Хайнс. Блискучі тканини, чудирнацькі тварини на сукнях, стразами оздоблені навіть комірці. На їхньому тлі кілька простих трикотажних суконь за абстрактними принтами здавалися зовсім простими.

Про футбол у столиці цьогорічного Євро не згадав навіть хорват Іван Мандзукіч. Він представив чоловічу колекцію, та його моделі на футбольних не схожі - вкорочені тренчі й піджаки, маленькі комірці, камізельки, вузькі штани і навіть спідниці.

Український тиждень моди завершився

Український тиждень моди завершився

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
2134
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація