Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
LOBODA показала, як проводить час із донькою

Зіркова мама з Євою займалися малюванням.

Українська співачка LOBODA, яка рік тому вперше показала громадськості красуню-дочку Євангеліну, довго приховувала дитину від сторонніх очей.

Але іноді артистка все ж радує шанувальників спільними світлинами з маленькою принцесою. Днями LOBODA в соцмережах показала сімейне фото – як проводить час із донькою.

"Ми прокинулися пізно... трохи прихворіли... Мама Єві намалювала, як змогла, всіх її героїв", - прокоментувала фото LOBODA.

Раніше співачка малювала тільки під час вагітності. Новий же ескіз артистки особливо припав до смаку її підписникам. За малюнком шанувальники LOBODA в Instagram одразу стали вгадувати, яких героїв любить дочка співачки. Виявилося, що на малюнку особливе місце відведено пташці, яка звила гніздо на подвір'ї будинку артистки.

Про нового вихованця LOBODA днями навіть зняла відео, запевнивши користувачів мережі, що пташку вони з Євою підгодовують, поки та висиджує яйця.

А в коментарях до фотоблогу артистки вже з'явилися записи, що за народними прикметами якщо пташка звила гніздо на подвір'ї будинку – значить, варто чекати поповнення в родині.

Нагадаємо, смілива Loboda навчилася робити акробатичні трюки. Співачка показала, як відбулися екстремальні знімання кліпу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції