Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Асад оцінив збитки від громадянської війни у Сирії

Асад сподівається, що після відновлення країни, всі біженці повернуться назад. 

Війна в Сирії, яка триває з 2011 року завдала збитків більше ніж на 200 мільярдів доларів.

Відновлення країни потребуватиме багато часу, про це президент країни Башар Асад заявив в інтерв'ю РІА Новини.

"Економічні питання можна налагодити безпосередньо, коли обстановка в Сирії стабілізується. Але відновлення інфраструктури вимагає тривалого часу ", - пояснив Башар Асад.

За його словами, в Сирію одразу почнуть повертатися біженці, коли ситуація поліпшиться.

"Причина міграції - не тільки в тероризмі і ситуації в області безпеки. Вона криється в блокаді, у введених проти Сирії західних санкції. Багато людей покинули безпечні райони, в яких немає тероризму, через рівень життя", - додав він.

За словами сирійського лідера, вони вживають заходів для того, щоб у громадян зникли причини для міграції.

"Ми приступили до роботи по відновленню інфраструктури країни ще до того, як закінчиться криза, щоб, по можливості, пом'якшити вплив наслідків економічної шкоди і збитків, завданих інфраструктурі країни, на сирійських громадян, і в той же час з тим, щоб зменшити потік міграції за межі країни ", - зазначив Асад.

Також президент Сирії розповів про можливий склад нового сирійського уряду.

"Було б логічно, щоб там були представлені незалежні сили, сили опозиції і сили, лояльні державі. У нинішніх умовах я не очікую, що ми станемо свідками якихось корінних, кардинальних змін ", - сказав він.

За словами сирійського лідера, можна створити безліч партій, проте кожної політичної організації необхідний час для донесення своєї точки зору, і в нинішніх складних умовах цілком ймовірно, що громадяни не захочуть "відчувати нововведення".

"Можливо, коли покращиться ситуація з безпекою, ми будемо дивитися на це більш позитивно. Тоді для громадян політика буде грати більш важливу роль, ніж побоювання з питань повсякденному житті. Сьогодні громадяни в першу чергу думають про свою безпеку, збереження свого життя, потім - про побутові проблеми, освіті дітей, здоров'я. Тільки після цього вже замислюються про інші питання ", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції