LOBODA вперше показала громадськості красуню-дочку Євангеліну

LOBODA вперше показала громадськості красуню-дочку Євангеліну

LOBODA вперше показала доньку / Фото: viva.ua

Маленьку Єву називають копією зіркової мами.

Українська співачка Світлана Лобода, яка захопилася неймовірною красою українських Карпат, зважилася вперше показати обличчя своєї дочки Євангеліни.

Разом з дитиною артистка прикрасила обкладинку глянцю Viva. На фото Світлана позує в обіймах своєї маленької копії.

Відтоді, як Євангеліна з'явилася на світ, минуло чотири з половиною роки. Весь цей час LOBODA відмовлялася від глянцевих фотосесій і прагнула будь-якими способами захистити дівчинку від уваги преси.

За словами Лободи, вона вирішила показати дитину, оскільки зрозуміла, що Єва вже достатньо зміцніла.

"Наша бабуся вже давно просить: "Будь ласка, Світлано, покажи дитину, я мрію, щоб вона могла, як всі діти, не ховаючись, сходити в зоопарк, щоб ми могли вести нормальний людський спосіб життя!" І я подумала, що, в принципі, Євочка вже готова, вона досить зміцніла, і цієї осені настав час її показати", - аргументувала своє рішення LOBODA.

LOBODA вперше показала доньку / Фото: viva.ua

Також співачка розповіла про виховання доньки. Світлана зізналася, що оскільки Євангеліна єдина дитина в сім'ї, то трохи егоїстична.

"Але я це не культивую, навпаки, борюся з цим. У нас в сім'ї безперечний авторитет – мама, тобто я. Лише я в змозі боротися з дитячими капризами. Одним лише виразом обличчя можу дати зрозуміти, що час припиняти фокуси. До того ж ми не сюсюкаємо. У навчальному процесі у нас діє система заохочень: заслужила, вивчила, добре поводилася – отримала подарунок, не заслужила - вибач. У питанні виховання повинна бути чітка мотивація. Це вкрай важливо", - поділилася своїми секретами співачка.

Нагадаємо, LOBODA в неймовірно ніжному образі прикрасила обкладинку українського журналу. Артистка відкрила таємницю майбутнього всеукраїнського туру і поділилася секретами виховання дочки Євангеліни.

Повʼязані теми:

Наступна публікація