Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Між учасниками "Голосу країни-6" спалахнуло кохання

Відбувся останній етап "вокальних боїв" на "Голосі країни".

Вчора на проекті "Голос країни-6" завершився етап "вокальних боїв". Наступне випробування для учасників на шляху до фіналу - етап "нокаути", після якого в кожній команді залишиться лише по чотири вокалісти.

Голос країни кохання_8
прес-служба каналу "1+1"
Відбувся останній етап "вокальних боїв"

Одним із найбільш зворушливих моментів минулого випуску став виступ темпераментної Маргарити Мелешко і співака з циганським корінням Івана Чижевича з піснею про кохання Назарія Яремчука "Скрипка грає". Іван і Маргарита вклали у виконання стільки щирих емоцій, переживань, що Тіна Кароль відразу ж відчула непідробну теплоту їхніх стосунків.

"Я побачила справжню любов на сцені. Марго, мені здалося, що ти його зараз поцілуєш", - прокоментувала Тіна виступ дуету.

Пара зізналася, що між ними дійсно виникли почуття на проекті, і під час виступу Іван остаточно підкорив серце Маргарити. За словами Івана, він знав, що зустріне свою долю на "Голосі країни" - йому це наворожила бабуся.

Потап зазначив високий рівень майстерності обох вокалістів, але право продовжити участь в "Голосі країни" він надав Маргариті Мелешко.

Голос країни кохання_5
прес-служба каналу "1+1"
Маргариту Мелешко підтримували друзі

"Мені було не прикро пограти Маргариті, оскільки на проекті я знайшов своє кохання", - сказав пізніше Іван Чижевич.

Наймолодший дует на проекті у складі 18-річної бандуристки з Полтави Інни Іщенко та її однолітки - життєрадісної Олександри Слюсаренко – під керівництвом Тіни Кароль продемонстрував абсолютно неординарне бачення відомого хіта групи "Океан Ельзи", легко, грайливо і жіночно виконавши пісню "Я так хочу".

Голос країни кохання_6
прес-служба каналу "1+1"
Дівчата виконали пісню "Я так хочу"

"Я завжди даю шанс тим, хто точно має талант, але ще не визначився. Я хочу запевнити цю людину, що треба йти по життю з музикою", - прокоментувала Тіна Кароль виступ дуету,  а продовжити участь у проекті запропонувала Інні.

Минулого випуску одним з найяскравіших став виступ дуету  рокера-сина священика Назара Бецеля і ніжної Тетяни Сергієнко, які виконали пісню "Пустельник" групи "Піккардійська терція".

Голос країни кохання_2
прес-служба каналу "1+1"
До наступного етапу проекту пройшов Назар

Два абсолютно різних темпераменти вокалістів надали відомому хіту незвичайне звучання і шарм. До наступного етапу проекту пройшов Назар.

Двох непередбачуваних і сильних вокалісток об'єднав в дуеті Святослав Вакарчук, запропонувавши заспівати пісню "One love" групи "U2" "українській Адель" Віталіні Мусієнко і харизматичній Тетяні Дяченко. Незважаючи на те, що обидві учасниці мають високий рівень майстерності, енергетика Віталіни на сцені, її сильний голос і темперамент стали вирішальними для тренера. "Українська Адель" пройшла до наступного етапу - "нокаутів".

Не менш темпераментний дует склався і в команді Потапа. Яскрава і колоритна одеситка Тетяна Амірова і "гарячий" домініканець Антоніо Гомес Круз артистично виконали пісню Віктора Павліка "Ти подобаєшся мені".

Голос країни кохання_3
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна та Антоніо виконали пісню Віктора Павліка

Незважаючи на те, що колеги Потапа віддали перевагу Антоніо, тренер обрав Тетяну, яка проходить до наступного етапу.

Вже цієї неділі 1 травня о 21.00 на телеканалі "1+1" стартує вирішальний етап "Голосу країни" - "нокаути", в якому визначатимуться фіналісти проекту, а далі переможця обиратимуть телеглядачі шляхом смс-голосування під час прямих ефірів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції