Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наталія Могилевська випустила чуттєву версію гімну України

Співачка презентувала зворушливе відео.

Відома співачка Наталія Могилевська, яка днями випустила українськомовну версію хіта "В Киеве осень", презентувала свою версію гімну України.

Виконавиця вперше заспівала нові вірші гімну в ефірі шоу "Танці з зірками". А сьогодні в Мережі з’явилося відео, де Наталя виконала гімн з учнями своєї Школи Зірок.

"Мені було дуже легко зняти це відео, тому що я знаю: змінити текст гімну є бажанням багатьох співвітчизників. Саме зараз я почала готувати нову етнічну програму всеукраїнського концертного туру, який ми починаємо в жовтні з західного регіону. Ми просто зняли нашу репетицію, на яку я запросила дуже цікавих музикантів з рідкісними старовинними інструментами. А надихнули мене діти, учні моєї Школи. Я б дуже хотіла, щоб вони вірили в те, що житимуть мирно і що доля в нашій країні їм усміхається з самого народження" - поділилась співачка.

Зірка також опублікувала допис в Instagram, в якому зазначила свою повагу і шану минулому і самому гімну України.

"Нова пісня на музику гімну України! З повагою до нашого минулого, до нашої історії, відображеної сьогоднішнім державним гімном, до боротьби й страждань українського народу, які довелося пройти на шляху до незалежності. З мріями про наше славетне майбутнє, про наш намір і нашої молитви, про країну, в якій наші діти впевнені, що житимуть сто років щасливо, і відчуватимуть, що доля усміхається їм від народження! З повагою до моїх співвітчизників і їх невисловленого бажання. З Богом, з любов'ю, з вірою, і з тобою, Україно", - написала у фотоблогу виконавиця.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Могилевська вперше спробувала себе у ролі комедійної акторки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції