Боллівуд зніме героїчний епос про Гітлера

Дата публікації
Перегляди
4035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Боллівуд зніме героїчний епос про Гітлера

Культ Гітлера досить поширений в Індії та Пакистані / Фото: spiegel.de

В Індії досить поширений культ Гітлера - іменем Адольф називають дітей, у підручниках пишуть, що Гітлер був великим політиком, а в крамницях продають набори постільної білизни "Гітлерівська колекція" зі свастикою.

Індійський режисер Ракеш Кумар збирається зняти фільм "Любий друг Гітлер" (Dear Friend Hitler).

Перша реакція на цю новину була пов'язана з поданням нацистського фюрера Адольфа Гітлера в типовому боллівудському мюзиклі, але тепер стало зрозуміло, що фільм швидше буде схожий на героїчний епос.

На користь цього свідчать останні заяви режисера майбутньої картини. Наприклад, розмірковуючи про значення такого фільму, режисер Кумар сказав: "Ми збираємося сфокусуватися на особистості Адольфа Гітлера - на його харизмі та небезпечному стані, в якому він перебував останні дні свого життя".

Продюсери фільму у своїх заявах більш патетичні: "Якщо ми і повинні бути вдячні комусь за нашу свободу, то в першу чергу Гітлеру".

Як зазначають кінокритики, стає зрозуміло, що жартувати і вдавати Гітлера у вигляді вусатого індуса, що рятує прекрасну наречену Єву Браун під музичні теми Боллівуду, творці фільму не збираються. На сьогодні відомо, що "Дорогий друг Гітлер" розповідатиме про фюрера, його дружину та про останні дні фашистської Німеччини.

Наголошується, утім, що акцент Боллівуду збережеться, і фільм приділить значну увагу стосункам між Гітлером і Браун.

"Єва була подружкою Гітлера з 17 років, і фільм розповість, як вона прийшла в його життя, щоб вийти за фюрера за 42 години до смерті", - розповів Кумар і додав: "Як лідер Гітлер був прекрасний".

Роль лідера третього Рейху зіграє індійський актор Ануп Кер, роль Єви Браун виконає Нея Дупія.

Кафе "Гітлерівський хрест" в Індії
Примітно, що режисер розраховує на інтернаціональний прокат. Можна тільки уявляти, якою буде реакція західних прокатників після перегляду подібної картини, зробленої цілком серйозно, адже іронію як художній прийом індуси використовують рідко.

Зазначимо, що в Індії досить розвинений культ шанування Гітлера. Це пов'язано і з тим, що свастика - історичний давньоіндійський символ сонця, і з тим, що Холокост та Друга світова обійшли Індію стороною. Так, в індійських шкільних підручниках пишуть, що Гітлер був великим політиком, а видання Mein Kampf можна вільно придбати у книжкових магазинах, причому навіть у глибоких провінціях.

Іменем Адольф індійські жінки часом називають своїх дітей. Є також компанія, яка випускає набори постільної білизни "Гітлерівська колекція", прикрашені свастикою. Також варто відзначити індійський ресторан, який називається "Гітлерівський хрест" та на вході зустрічає відвідувачів портретом фюрера.

Читайте також:

Сталін двічі відмовлявся вбивати Гітлера

На Сицилії розвісили плакати з Гітлером у рожевій нацистській формі

У Пакистані та Індії відродили культ Гітлера

У Росії школярів примушують дивитися Стомлені сонцем-2

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація