Дівчата з гурту "Алібі" роздяглись (фото)

Режисер Алан Бадоєв вирішив побити черговий рекорд на знімальному майданчику.

Знімальній групі на чолі з режисером вдалося зняти відеокліп для дуету "Алібі" за шість годин в дев'яти локаціях. І хоча дехто сумнівався, що Бадоєв зможе у дев'яти різних місцях встановити декорації, виставити світло, обладнати техніку та успішно відзняти дівчат... Але в нього таки все вийшло.

Алібі
Бадоєв вирішив роздягнути сестр Завальських, і вони також були не проти
Тільки-но Алан відзняв заплановані сценарієм епізоди, як режисер різко вирішив змінити кліп. Його настільки вразила пісня дуету, краса і талант сестер Завальських, що Бадоєв просто вибухнув новими ідеями. І замість того, щоб піти додому, знімальна група почала шукати квартиру, в якій Алан хотів зняти "ліжкові" сцени оголених учасниць дуету.

Квартиру таки знайшли. Колега Бадоєва, режисер Євген Тимохін, якому сподобалась ідея Алана, дав у користування свою квартиру на Андріївському узвозі.

Алібі
Пресу на знімальний майданчик не пустили
Так, як дівчата були оголеними в останній локації, то і пресу на знімальний майданчик не пустили. Хоча дехто із папараці таки підгледів інтимні сцени під час зйомок кліпу.

До речі, під час одного із знімальних епізодів, Аня та Аліна Завальські були зовсім голі, їхні тіла прикривали лише хлопці з балету Turbo-ballet.

Фото надане ИА "Screen Media"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: