Емі Вайнхаус знову накачала груди силіконом

Днями співачка Емі Вайнхаус знову з'явилася на публіці зі збільшеним бюстом. Зірка знову вставила собі в груди імплантати.

Днями скандалістка Емі Вайнхаус з'явилася на одній з вечірок у вбранні зі значним декольте. Всім, хто наважився зазирнути у виріз сукні співачки, стало очевидно: артистка вставила собі в груди нові імплантати.

Британська співачка Емі Вайнхаус нарешті взялася за розум: покінчила з вживанням заборонених препаратів і вилікувалася від алкогольної залежності.

Все це сталося завдяки новому бойфренду артистки, який навідріз відмовився зустрічатися з розв'язною співачкою, що потрапляє тільки в скандальну хроніку.

"Я закохалася і була готова на все, - розповідає Емі. - Для мене Майк - все, і заради нього я піду на будь-які жертви".

Звичайно, умови Майка не можна назвати "жертвами", але співачка все ж таки змогла подолати страшну залежність, від якої страждала вже кілька років.

Свого часу починаючу співачку на заборонені препарати підсадив її чоловік, якого через якийсь час запроторили до в'язниці. Поки він перебував у місцях не таких віддалених, Емі, як вірна дружина, носила йому передачки і платила величезні гроші адвокатам.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Повʼязані теми:

Наступна публікація