Емі Вайнхаус повернулась до колишнього чоловіка

Соул-співачка Емі Вайнхаус знову зійшлась із Блейком Філдером-Сівілом, з яким розлучилась у 2009 році.

Британська соул-співачка Емі Вайнхаус відновила стосунки з екс-чоловіком Блейком Філдером-Сівілом, з яким вона розлучилася влітку 2009 року.

Артистка і її колишній чоловік провели разом вихідні. За не підтвердженими даними, пара знову побралася і має намір укласти повторний шлюб в Лас-Вегасі. Крім того, Вайнхаус придбала нове, більш просторе житло.

Джерела, близькі до співачки та її коханого, стверджують, що Емі купила великий будинок, щоб створити більш комфортні умови для спільного проживання з колишнім чоловіком.

Емі Вайнхаус і Блейк Філдер-Сівіл одружилися в 2007 році в Маямі. Сімейне життя пари тривалий час було однією з центральних тем британських таблоїдів: співачка і її чоловік регулярно сварилися і билися, а крім того вони обидва зловживали алкоголем і наркотиками. Батько Вайнхаус Мітч звинувачував Філдера-Сівіла в тому, що саме чоловік співачки навчив її вживати заборонені препарати.

Після розлучення в 2009 році Вайнхаус завела нетривалий роман з маловідомим актором, проте через кілька місяців вона знову почала спілкуватися з колишнім чоловіком. Кілька разів пару бачили разом у пабах Лондона, але Вайнхаус і Філдер-Сівіл не коментували свої стосунки.

Читайте також:

Емі Вайнхаус купила "Тюрягу"

Емі Вайнхаус потрапила до лікарні через свої силіконові груди

Емі Вайнхаус знову застукали п'яною

Повʼязані теми:

Наступна публікація