Лист пасажира Титаніка встановив рекорд на аукціоні

Лист пасажира Титаніка встановив рекорд на аукціоні

Лист пасажира Титаніка встановив рекорд на аукціоні

Лист, написаний пасажиром Титаніка, Адольфом Саафельдом, за п'ять днів до корабельної аварії, пішов з молотка за 55 000 фунтів стерлінгів.

Лист одного з пасажирів британського пароплава Титанік, що затонув після зіткнення з айсбергом у квітні 1912 року, встановив рекорд на аукціоні.

Лист, написаний пасажиром першого класу Адольфом Саафельдом за п'ять днів до корабельної аварії, пішов з молотка за 55 000 фунтів стерлінгів - рекордну суму, виручену від продажу примірника корабельної кореспонденції.

У посланні, написаному на трьох сторінках, адресованому дружині, Саафельд ділиться враженнями від морського круїзу, розповідає про особливості побуту на кораблі, а також повідомляє про те, як Титанік ледь не зіткнувся на виході з порту Саутгемптона з іншим пасажирським лайнером Нью-Йорк. З листа випливає, що пасажирові подобається перебування на Титаніку, і він дуже задоволений своєю мандрівкою.

Покупцем листа виступив неназваний музей, розташований у Великобританії. Фахівці зазначають, що цінність цьому лоту надає особлива ретельність, з якою пасажир описував свою подорож на Титаніку. За словами організаторів аукціону, цей лист - кращий у своєму роді.

Крім листа Адольфа Саафельда з молотка пішла також зв'язка ключів з Титаніка, продана за 54 000 фунтів, а також добірка фотографій лайнера і його пасажирів, що пішла з молотка більш ніж за 100 000 фунтів.

Всього на аукціон, який відбувався у графстві Вілтшир, були виставлені 350 лотів.

Нагадаємо, що в жовтні 2008 року на аукціоні були продані речі, що належали останній пасажирці Титаніка Міллвіні Дін, яка вижила. 

Читайте також:

Джеймс Кемерон назвав дату прем'єри стереоскопічного Титаніка

Відроджений "Титанік" знову пройде проклятим маршрутом

Померла остання пасажирка "Титаніка"

Повʼязані теми:

Наступна публікація