Відроджений "Титанік" знову пройде проклятим маршрутом

У 2012 році круїзний лайнер Balmoral повторить маршрут легендарного "Титаніка". Рівно через сто років після катастрофи на місці трагедії пройде година мовчання.

Титанік
У катастрофі "Титаніка", який 14 квітня 1912 року зіткнувся з айсбергом, загинули понад 1500 людей
До 100-річчя катастрофи "Титаніка" буде влаштовано спеціальний круїз, який повторить маршрут одного з найвідоміших кораблів в історії людства.

Круїзний лайнер стартує 8 квітня 2012 року із Саутгемптона ("Титанік" залишив порт 10 квітня) у напрямі Шербура.

14 квітня буде зроблена зупинка в районі, де затонув легендарний "попередник". Цього дня на борту будуть організовані спеціальні заходи, а о 02:20 пройде година мовчання на згадку про загиблих – рівно сторіччя опісля того, як "Титанік" занурився в океанську пучину.

Як пише італійська газета La Stampa, на борту лайнера Balmoral можна буде відчути історичну атмосферу завдяки спеціальному меню і музиці того часу.

Корабель, збудований в 1988 році і реконструйований в 2008 році, п'ять разів змінював назву і власників. Зараз він належить Olsen Cruise Lines, яка входить до складу однойменної норвезької компанії. Британська компанія Balmoral зафрахтувала судно для проведення Titanic Memorial Cruise.

Круїз триватиме 12 днів. Майже усі місця пасажири вже забронювали наперед. Що стосується безпеки, то на судні буде активована система сповіщення про наближення айсбергів.

До сьогодні маршрут, який йшов "Титанік", вважається "проклятим". Багато моряків розповідають легенди, що іноді ночами на південний схід від Нової Землі можна чути стогони загиблих в тій давній трагедії.

Читайте також:

Померла остання пасажирка "Титаніка"

Фільм "Титанік" перезнімуть

На "Титаніку" врятувалися зухвалі янкі. Ввічливі британці потонули

Квиток на "Титанік" продали за 66 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: