Померла остання пасажирка "Титаніка"

У будинку для людей похилого віку, в злиднях, померла остання пасажирка сумнозвісного "Титаніка", якій вдалося вижити в катастрофі.

У Великобританії на 98-му році життя померла остання пасажирка легендарного лайнера "Титанік" Міллвіна Дін.

Вона померла в неділю у будинку для людей похилого віку в графстві Хемпшир на півдні Англії, де вона жила кілька останніх років.

До сьогоднішнього дня Дін була єдиною у світі живою людиною, яка колись врятувалася з "Титаніка". Всього під час великої корабельної аварії у 1912 році, коли судно наскочило на айсберг та затонуло, вціліли приблизно 700 з 2200 пасажирів.

На борт "Титаніка" Дін потрапила двомісячним немовлям, коли її батьки вирішили емігрувати в США. В ту ніч батько дівчинки загинув, а її мати з двома дітьми змогла потрапити на одну з рятувальних шлюпок.

Міллвіна Дін померла у злиднях. Останнім часом вона була змушена продавати пам'ятні речі, пов'язані з катастрофою. Крім того, їй допомагав спеціально створений фонд, до якого вносили свої пожертвування і творці фільму "Титанік", - режисер Джеймс Кемерон і актори Кейт Уїнслет і Леонардо Ді Капріо.

Тим часом, сама Дін жодного разу не дивилася знамениту кіноверсію загибелі лайнера і не була на місці, де він затонув. Вона казала, що для неї ця подія пов'язана з дуже великими переживаннями. Хоча саму катастрофу вона не пам'ятала, згадувала, що якби не "Титанік", вона б виросла у США, а не Британії, куди їй довелося повернутися після аварії.

Читайте також:

На "Титаніку" врятувалися зухвалі янкі. Ввічливі британці потонули

Остання пасажирка "Тітаніка" вдруге розпродує речі

Квиток на "Титанік" продали за 66 тисяч

Остання пасажирка "Титаніка" продасть спогади про трагедію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: