Веслі Снайпса через тиждень посадять на три роки

Веслі Снайпса через тиждень посадять на три роки

Веслі Снайпс / Фото: AFP

Актор Веслі Снайпс має відбути трирічний термін позбавлення волі за ухилення від сплати податків.

Відомий американський актор Веслі Снайпс згідно з рішенням служби судових приставів США зобов'язаний наступного тижня почати відбувати свій трирічний термін позбавлення волі, отриманий в 2008 році за ухилення від сплати податків.

Згідно з повідомленням служби судових приставів США, Снайпс повинен добровільно з'явитися до полудня четверга, 9 грудня, до федеральної виправної установи McKean в місті Льюіс Ран (Lewis Run) штату Пенсільванія, де йому і належить відбути трирічний тюремний термін.

Федеральний суд Флориди в березні 2008 року визнав відомого актора винним за трьома пунктами в порушенні податкового кодексу і засудив його до трьох років тюремного ув'язнення. Пізніше адвокати актора двічі подавали апеляцію, проте виграти справу так і не вдалося.

На думку захисників актора, достатнім покаранням для Снайпса був би умовний термін, оскільки всі три епізоди, що інкримінувалися йому, були малозначними злочинами. Крім того, це був перший випадок, коли Снайпса притягали до кримінальної відповідальності.

Слава прийшла до актора з касовим успіхом фільмів "Білі не уміють стрибати" і "Пасажир 57", потім послідували нові ролі в компанії з Сильвестром Сталлоне, Шоном Коннері, Деннісом Хоппером, Томмі Лі Джонсом.

Читайте також:

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Перший показ мюзиклу U2 про "Людину-павука" пройшов невдало

Ювелірна фірма подала до суду на Кортні Лав

Повʼязані теми:

Наступна публікація