Зірку "Таксі" відправили у в'зницю

Актора Самі Насері посадили у в'язницю. Саме там актор і зустріне свій п'ятдесятий день народження - ювілей у нього 2 липня.

Зірка всіх фільмів "Таксі", виконавець ролі відважного таксиста з Марселя Самі Насері потрапив до в'язниці. І сталося це зовсім не через порушення швидкісного режиму. 

Самі взагалі славиться своєю буйною вдачею. Настільки буйним, що він здатний погрожувати людині ножем - за подібний інцидент в квітні нинішнього року його засудили до 16 місяців тюремного ув'язнення. Проте термін був умовним - при хорошій поведінці у актора були всі шанси уникнути реального потрапляння до в'язниці.

Але йому це не вдалося. Під час Каннського кінофестивалю його тричі затримувала поліція. Один раз за те, що він оголив свою п'яту точку перед шанувальниками, які хотіли з ним сфотографуватися, а пізніше образив поліцейських. Все це призвело до того, що суд вирішив привести у виконання квітневий вирок. Самі відправили у в'язницю міста Грас. Судячи з усього, саме там актор і зустріне свій п'ятдесятий день народження - ювілей у нього другого липня.

Насері вже не з чуток знає, що таке в'язниця. Так, у 2008-му його засудили до ув'язнення за те, що він збив співробітницю паризької поліції. Примітно, що на той момент актор уже був позбавлений прав за багаторазові випадки перевищення швидкості і водіння в нетверезому стані. У 2007-му ж актору дали 10 місяців в'язниці за напад на відвідувача одного з паризьких ресторанів.

Читайте також:

Зірку "Таксі" заарештували в Каннах за показ сідниць

Зірку "Таксі" затримали за спробу вбивства

Зірка "Таксі" врізався в поліцейське авто


Повʼязані теми:

Наступна публікація